Furce stiluese flokesh 3 ne 1 Hot air brush R411P

2,190 L

Ka stok

KODI: d2324813 Kategori: ,

FURCE STILUESE FLOKESH 3 NE 1

Furce stiluese flokesh me 3 funksione ne 1 pajisje te vetme, per krehjen drejtimin apo stilimin e flokut.

Ky stilues do te behet patjeter shoqerues i pazevendesueshem per stilimin e perditshem te flokeve.

Dizajn minimalist me peshe te lehte. Ngrohes qeramike me keratin qe mbron flokun nga djegia.

Kordoni i gjate per perdorim te rehatshem dhe rrotullim 360 grade per me shume prakticitet.

Karakteristika:

  • Furce tharese dhe stiluese flokesh
  • Numri i shpejtesive: 2
  • Materiali: turmaline qeramike + plastike ABS
  • Nxehet: ne 1-2 minuta
  • Rrotullimi i kordonit: 360 grade
  • Fuqia: 1200 W
  • Ngjyra: gri

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Stilues Flokesh

Be the first to review “Furce stiluese flokesh 3 ne 1 Hot air brush R411P”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

furce stiluese flokesh online ne dyqan taxi

Furce stiluese flokesh 3 ne 1 Hot air brush R411P