Furce per larjen e kokes | Masazhues skalpi

990 L

Ka stok

Furce pastrimi dhe masazhues skalpi, i cili masazhon dhe eksfolion lekuren e kokes duke larguar papasterite dhe qelizat e vdekura te lekures.

KODI: i-876547 Kategori: ,

FURCE PER LARJEN E KOKES

Furce silikoni per larjen e kokes bere nga xhel silice me dizajn te rrumbullakosur per kapje te lehte.

Ndihmon ne pastrimin e skalpit dhe heqjen e papastertive kur lani floket. Kokat e buta te furces masazhojne koken dhe nxitin qarkullimin e gjakut.

Masazhues skalpi per ne dushfurce silici per ne dush bli online ne dyqan taxi

Ky masazhues skalpi pastron dhe eksfolion butesisht duke hequr qelizat e vdekura te lekures. Jo vetem kaq por gjithashtu ndihmon ne shperndarjen e shampos dhe zbutesit ne menyre efikase edhe ne floket me te trashe.

Kjo furce mund te perdoret edhe per perhapjen e xhelit dhe pomades gjate stilimit te flokeve. Perfekte per tu mbajtur ne dush per perdorim te perditshem dhe per te gjitha llojet e flokeve.

Dizajni ergonomik stimulon relaksimin e thelle te kokes dhe ndihmon ne reduktimin e stresit. Largon tensionin dhe lodhjen e muskujve duke nxitur qarkullimin e gjakut.

Pastron floket nga zbokthi dhe redukton kruarjen e kokes.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Furce

Ngjyra

,

Be the first to review “Furce per larjen e kokes | Masazhues skalpi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

masazhues skalpi bli online ne dyqan taxi

Furce per larjen e kokes | Masazhues skalpi