Ftohes dhe ngrohes ajri Air cooler Elektra EA 005

16,900 L

Ka stok

Ftohes dhe ngrohes ajri Elektra i cili sherben si nje kondicioner portativ per ne dimer dhe vere gjithashtu lageshton dhe pastron ajrin.

FTOHES DHE NGROHES AJRI ELEKTRA

Ftohes dhe ngrohes ajri i cili sherben si nje kondicioner portativ per ne dimer dhe vere.

Jo vetem ngroh dhe ftoh ajri por gjithashtu sherben si lageshtues dhe pastrues ajri fale enes se integruar me kapacitet 1l.

I pershtatshem per dhoma me madhesi mesatare prej 25metra katror, do te mund ta kontrolloni permes telekomandes te perfshire ne paketim.

Ka tre modalitete shpejtesie per te zgjedhur dhe 4 per paracaktimin e kohes se punes.

Ne bazen e tij ndodhen 4 rrota te levizshme qe e bejne me te lehte transportin dhe zhvendosjen e tij ne ambientin qe ju nevojitet.

Specifika:

  • Ngrohes /Ftohes/Lageshtues/Pastrues ajri
  • Modeli Elektra EA-005
  • Fuqia 80 W – 1800 W
  • Tre nivele shpejtesie
  • Kapaciteti i enes 1 Liter
  • Me telekomande

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Ngrohese

Ngjyra

Be the first to review “Ftohes dhe ngrohes ajri Air cooler Elektra EA 005”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ngrohes ftohes ajri elektra online ne dyqan taxi

Ftohes dhe ngrohes ajri Air cooler Elektra EA 005