Friteze elektrike me ajer DSP | 2L

8,490 L

Ka stok

Friteze me avull DSP

Skuqni pa vaj ushqimet

Kapaciteti i fritezes 2 litra

Veshje te brendshme qe nuk ngjit

KODI: Friteze-me-ajer-DSP Kategori: ,

FRITEZE ELEKTRIKE ME AJER DSP | 2L

Gatuani sic duhet me kete friteze me avull DSP me ruajtjen maksimale te vlerave ushqimore dhe pa substanca të demshme.air fryer dsp online dyqan taxi

Me temperature te rregullueshme deri ne 200 grade, tashme do te jete me e lehte ne sasine e skuqjes se deshiruar.

Skuqni me ajer te nxehte ne vend te perdorimit te vajit, duke shmangur keshtu yndyrnat e teperta te padeshiruara, vajin jo te shendetshem apo dhe djegien e ushqimeve te ndryshme nga vaji.

Fale kapacitetit te enes mbajtese prej 2 litra, do te gatuani nje vakt te plote per te gjithe familjen.

Ena e brendshme ka nje doreze ergonomike me ane te se ciles ju mund ta hiqni dhe ta vendosni lehtesisht, gjithashtu do tju ndihmoje per nje pastrim sa me te lehte. Tasi i levizshem me veshje jo ngjitese ka nje vellim prej 2 litrash.

DSP Air Health Fryer ju lejon te skuqni patate te skuqura te shijshme  dhe te fresketa pa kancerogjene, kolesterol dhe perberes te tjere te demshem.

Specifika

  • Modaliteti i Kontrollit: Kontroll manual / Kohemates mekanik
  • Funksioni: Mbrojtja nga mbinxehja
  • Skuqni dhe piqni ushqime të ndryshme pa vaj
  • Siperfaqja e gatimit jo-ngjites
  • Numri i Modelit: KB2020
  • Fuqia 1800watt
  • Kapaciteti 2 litra

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Friteze elektrike me ajer DSP | 2L”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

air fryer dsp online dyqan taxi

Friteze elektrike me ajer DSP | 2L