Friteze elektrike 3.5L me termostat Sokany HD-3302

5,390 L

Ka stok

KODI: ç-345676806 Kategori: ,

FRITEZE ELEKTRIKE SOKANY 3.5L

Friteze elektrike Sokany me termostat te rregullueshem per te siguruar temperaturen normale te ruajtjes se ushqimit, duke garantuar njekohesisht sigurine e pajisjeve dhe tuajen.

Pese ingranazhe te temperatures qe mund te rregullohen nga ju ne varesi te gatimit.

Dizajn elegant por dhe rezistent ndaj perdorimit afatgjate, bere nga material celiku inoks, jo i lehte per t’u ndryshkur apo deformuar.

Kapacitet i madh 3.5L per te gatuar per te gjithe anetaret e familjes.

Perfekte per gatimin e patateve te skuqura, rrathe qepe, pule apo karkalecave te skuqur dhe ushqime te tjera te skuqura.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Friteze

Ngjyra

Be the first to review “Friteze elektrike 3.5L me termostat Sokany HD-3302”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

friteze elektrike sokany 3.5 l online ne dyqan taxi

Friteze elektrike 3.5L me termostat Sokany HD-3302