First Austria Albania | Friteze Profesionale 1.5L

5,490 L

Ka stok

Specifikat

 • Marka: First Austria
 • Modeli: FA 5058-1
 • Pesha: 1.59kg
 • Kapaciteti: 1.5L
 • Fuqia: 900W
 • Ene jo ngjitese
 • Filter i levizshem
 • Indikator per temperaturen

Dyqan Taxi | Dyqan Online, prane jush ne cdo kohe!

KODI: friteze-first-austria-fa-5058 Kategori: , ,

FIRST AUSTRIA FRYER FA 5058-1

Friteze Profesionale First Austria Albania |  Fryer

Friteza me kapacitet 1 litra dhe fuqi 900W do te kthehet shume shpejte pajisja juaj e preferuar e kuzhines. Ju mund te gatuani ushqimet tuaja te preferuara vetem ne pak minuta. Me indikator per te rregulluar temperaturen per rezultate sa me te mira ne skuqje. Eshte perfekte per patate te skuqura, kofsha pule, krahe pule, karkaleca dhe cdo gje qe ju deshironi.
Pergatisni pjatat tuaja te preferuara brenda disa minutave!

Skuqje e rehatshme dhe e shpejte

Friteza First AUstria është ideale për familjet ku shpesh përgatiten gatime të skuqura. Enë e brendshme mban deri në 1.5 litra vaj dhe 0.5 kg ushqim, duke e bërë pjekjen të përshtatshëm për një familje më të vogël. Për lehtësinë e përdorimit, pjekja është e pajisur me një shportë ushqimore praktike dhe një kapak të lëvizshëm.

Mirembajtje e lehte

Brenda pajisjes është e mbuluar me një sipërfaqe jo-ngjitëse, kështu që nuk ka nevojë të shqetësoheni për ngjitjen e ushqimit të djegur në sipërfaqe dhe mirëmbajtja është shumë e lehtë. Gjatë skuqjes, mund të monitoroni përmbajtjen e tiganisjes me një kapak transparent, i cili gjithashtu përfshin një filtër që mund të lahet lehtesisht.

Dizajn elegant dhe tërheqës

Një dritë treguese ndizet kur të ketë arritur temperaturën optimale, të cilën mund ta vendosni paraprakisht duke përdorur zgjedhësin rrotullues. Kapaku, shporta dhe doreza e shportës janë të përshtatshme për pjatalarëse. Me madhësinë e tij kompakte dhe dizajnin elegant prej çeliku të pandryshkshëm, do të jetë një ndihmës i domosdoshëm në kuzhinën tuaj.

Specifikat | First Austria Friteze Profesionalefriteze fa 505810 bli online dyqan taxi
 • Marka: First Austria
 • Modeli: FA 5058-1
 • Pesha: 1.59kg
 • Kapaciteti: 1.5 L
 • Fuqia: 900W
 • Ene jo ngjitese
 • Filter i levizshem
 • Indikator per temperaturen

Dyqan Taxi | Dyqan Online, prane jush ne cdo kohe!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Friteze

Be the first to review “First Austria Albania | Friteze Profesionale 1.5L”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

friteze first austria 1 5l 5058 1 bli online dyqan taxi

First Austria Albania | Friteze Profesionale 1.5L