Friteze me kapacitet 3L | Sokany Deep Fryer

3,990 L

Ka stok

 • Kapaciteti 3L
 • Termostati i rregullueshëm
 • Me Dritë Treguese
 • Rezervuari i lëvizshëm
 • Spote të ftohta
 • Fuqia 2000W
KODI: friteze-sokany Kategori: , , ,

Friteze me kapacitet 3L – Sokany Deep Fryer

Friteze me kapcitet 3L vjen me nje dizajn komod dhe shume praktik. Me filtra te dyfishtë per kontrollin maksimal të aromës dhe avullit të vajit, duke e bërë më të lehtë për të mbajtur pastër zonën tuaj të gatimit.

Eshtë jashtëzakonisht i lehtë për t’u pastruar falë shportës së lëvizshme të lëvizshme.Ndërsa skuqeni, gjithashtu mund të rregulloni temperaturën e vajit sipas kërkesës suaj.

SPECIFIKAT:
 • Kapaciteti 3L
 • Termostati i rregullueshëm
 • Me Dritë Treguese
 • Rezervuari i lëvizshëm
 • Spote të ftohta
 • Fuqia 2000W

Zgjidh me mire & me lire | Bli online | Dyqan Taxi !

Detaje Produkti

Lloji

Friteze

Be the first to review “Friteze me kapacitet 3L | Sokany Deep Fryer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

friteze sokany me kapacitet 3l bli online ne dyqan taxi

Friteze me kapacitet 3L | Sokany Deep Fryer