Freskuese tavoline Elektra me tre helika | Ftohese ajri

9,690 L

Ka stok

FRESKUESE TAVOLINE ELEKTRA ME TRE HELIKA

Freskuese praktike tavoline me baze te qendrueshme dhe tre helika.

Perfekte per tu perdorur ne perditshemi gjate diteve te nxehta fale ventilimit te fuqishem.

Ftohese ajri me tre helika Elektra

Dizajni praktik dhe komod e ben akoma me te pershtatshem pasi nuk ze hapesire te madhe.

Pajisje mbrojtese per motorrin, per te siguruar funksionimin e sigurt.

Me vaj lubrifikues te grades se larte per te siguruar funksionimin normal te ingranazheve.

Performance e larte fale tre helikave rezistente dhe fuqise 180watt.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 4 kg
Ngjyra

Lloji

Freskuese

Be the first to review “Freskuese tavoline Elektra me tre helika | Ftohese ajri”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

freskuese elektra tavoline ne shitje online dyqan taxi

Freskuese tavoline Elektra me tre helika | Ftohese ajri