Fishe HDTV universale Earldom 2 ne 1 HD4K

1,800 L

Ka stok

KODI: i-99878891 Kategori: ,

FISHE HDTV UNIVERSALE

Fishe HDTV universale pershtatese per trasmetimin audio video fotografi nga nje ekran i vogel ne nje me te madh.

Earldom ET-W4 kabllo hdmi pa tel 2-ne-1 lidh telefonin Android/IOS me ekranin e televizorit.

Suporton shumicen e formateve te audios, videove dhe imazheve deri ne Full HD 1080P. E pajtueshme me pajisje të tilla si tablete,
telefonat inteligjente, kompjuteret, laptop Windows, Apple OS ne Android dhe iOS,


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

kabull

Ngjyra

Be the first to review “Fishe HDTV universale Earldom 2 ne 1 HD4K”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kabell hdtv 2 ne 1 blerje online ne dyqan taxi

Fishe HDTV universale Earldom 2 ne 1 HD4K