Adapter VGA ne HDTV dhe konvertues audio

990 L

Ka stok

ADAPTER VGA NE HDTV

Adapter portativ VGA ne HDTV. Lidhni lehtesisht kompjuterin/laptopin me te vjeter me dalje VGA me televizorin, monitorin ose projektorin me hyrjen HDMI per transmetimin e videos, luajtjen e lojerave ose shkembimin e permbajtjes.

Suporton video dhe audio ne menyre sinkronike. Dalja VGA/hyrja HDMI suporton rezolucionin e videos deri ne 1920 x 1080/60 Hz.

Transmetoni audio stereo permes mini Jackit male 3,5 mm AUX.

Ai konvertohet vetem nga VGA (dalja e sinjalit analog) ne HDMI (sinjal dixhital). Nuk mund te perdoret si nje kabllo konvertimi HDMI ne VGA.

Si ta perdorni kete konvertues?

  • Fusni VGA ne kompjuter (desktop/laptop/notebook/DVD)
  • Fusni USBne ne nderfaqen perkatese ne kompjuter per te marre energjine shtese.
  • Fusni folenë 3.5 Mini në daljen audio në pajisjen tuaj burimore (PC, Laptop etj.)
  • Fusni HDMI ne ekranet me nderfaqe female HDMI. (TV, monitor, projektor)
  • Zgjidhni ndërfaqen përkatëse të hyrjes HDMI në ekranin e televizorit.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Adaptore

Ngjyra

Be the first to review “Adapter VGA ne HDTV dhe konvertues audio”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

adapter vga ne hdmi blerje online ne dyqan taxi

Adapter VGA ne HDTV dhe konvertues audio