Konverter VGA ne HDMI 1080P per projektor Pc Notebook

1,400 L

Ka stok

KODI: I-72121261 Kategori: ,

KONVERTER VGA NE HDMI 1080P

Konverter VGA ne HDMI 1080p me performance te larte.

Perdor teknologjine me te perparuar te perpunimit te videos,  imazhit, kontrastit dhe rritjes se ngjyrave.

Shikoni daljen e kompjuterit me rezolucion te larte ne nje HDTV.

Formati i hyrjes audio: VGA +

Formati i daljes: HDMI

Rezolucioni i hyrjes VGA: 800 x600, 800 x768, 1152 x864, 1280 x600, 1280 x720, 1280 x768, 1280 x800, 1280 x1024, 1360 x768, 1366 x768, 1440 x900, 1600 x900, 1680 x 1680 x1050, 1920 x1080, 1920 x

Rezolucioni i daljes HDMI: 576 f, 720 f, 1080 I, 1080 f.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Adaptore

Ngjyra

Be the first to review “Konverter VGA ne HDMI 1080P per projektor Pc Notebook”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

konvertues vga to hdmi bli online ne dyqan taxi

Konverter VGA ne HDMI 1080P per projektor Pc Notebook