Kabell transmetimi Hdmi Vga ne shitje

690 L

Ka stok

KODI: I-72121236 Kategori: ,

KABELL TRANSMETIMI HDMI VGA

Kabell me cilesi premium HDMI ne VGA. Kabllo eshte krijuar per te lidhur dhe transferuar sinjale nga porta HDMI ne porten VGA.

Mbeshtetje e plote per formatet e sinjalit dixhital 720, 1080i dhe 1080P.

Material PVC kunder konsumimit, fleksibel dhe  me precizion te larte.

Mbrojtje e trefishte per te eleminuar nderhyrjen EMI dhe humbjen e sinjalit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Fisha

Ngjyra

Be the first to review “Kabell transmetimi Hdmi Vga ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kabell hdmi vga blerje online ne dyqan taxi

Kabell transmetimi Hdmi Vga ne shitje