Fishe Adaptor HDMI F DVI | Cable | Blerje Online

1,690 L

Ka stok

Ky fishe adaptues ju lejon te beni lidhjen HDMi ne DVI. Mund te lidhni pajisje si eshte nje ekran HDMI i sheshte me karten grafike te kompjuterit duke perdorur nje kabllo HDMI.

KODI: hdmi-f-dvi-cable Kategori: ,

FISHE ADAPTOR HDMI F DVI

Fishe Adaptor HDMI F DVI | Cable

Ky fishe adaptues ju lejon te beni lidhjen HDMi ne DVI. Mund te lidhni pajisje si eshte nje ekran HDMI i sheshte me karten grafike te kompjuterit duke perdorur nje kabllo HDMI. Ky pershtates mund te trasmetoje vetem video dhe per kete arsye nuk mund te perdoret per te transmetuar Audio.


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Adaptore

Be the first to review “Fishe Adaptor HDMI F DVI | Cable | Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fishe HDMI F DVI Cable Dyqan Online Dyqan Taxi

Fishe Adaptor HDMI F DVI | Cable | Blerje Online