Epilator elektrik per femra 2ne1 | HX 202B

1,290 L

Ka stok

Epilator elektrik per femra 2ne1

Heq dhe pastron qimet e fytyres

Me bateri te rikarikueshme

Model HX 202B

KODI: Epilator-elektrik-2ne1 Kategori: ,

EPILATOR ELEKTRIK PER FEMRA 2 NE 1

Makine depilimi elektrike per pjeset e fytyres dhe prerese vetullash dy pajisje ne nje te vetme.

Dizajn elegant dhe praktik ne formen e nje buzekuqi nuk do te zere hapesire ne dollapin apo canten tuaj.  Mund ta merrni kudo me vete.epilator fytyre per femra online ne dyqan taxi

Pastrues i persosur i fytyres jo vetëm i pershtatshem per heqjen e qimeve ne fytyre, buze, faqe, mjekerr, qafe, por edhe vetulla.

Me drite LED te integruar ne kete makine prerese te vetullave, nuk do te humbni asnje fije ne ndonje pjese te lekures tuaj, edhe ne rast te drites se pamjaftueshme.

Bere me bateri polimer me cilesi te larte qe sigurojne jetegjatesi te gjate te baterise. Model i rikarikueshem me ane te fishes qe mund te perdoret deri ne 70 minuta.

Tehu metalik me cilesi te larte siguron qe lekura te mos irritohet kur perdoret, heq qimet ne menyre efektive plotesisht pa dhimbje. Ju do te keni lekure te bute dhe perfekte vetem pas disa minutash.

Te dyja kokat prerese mund te hiqen dhe lahen lehtesisht per nje pastrim te shpejte dhe pa mundime.

Gjithashtu mund te perdorni furçen per te pastruar epilatorin e vetullave.

Specifika

  • Materiali: ABS + UV
  • Bateri e rikarikueshme : AAA600mAh
  • Koha e perdorimit: 70 minuta
  • Fuqia: 3W
  • Tensioni i hyrjes 110-220V, dalja 5V
  • Permasa: 13.5 x 2.6cm
  • Pesha: 150g

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Epilator elektrik per femra 2ne1 | HX 202B”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

epilator 2ne1 online dyqan taxi

Epilator elektrik per femra 2ne1 | HX 202B