Elektrik portable Ultra Bright Led Torch ne shitje Online

1,800 L

Ka stok

  • Mund te perdoret per kamping apo per rastet kur ka shkeputje te energjise elektrike ne banese.
  • Eshte shume praktik
  • Rezistent per nje kohe te gjate
KODI: U-205-006 Kategori: ,

ELEKTRIK PORTABLE ULTRABRIGHT LED TORCH 

Elektrik portable Ultra Bright Led Torch eshte elektriku qe duhet pikerisht tani qe vera erdhi dhe udhetimet do te fillojne. Per ecje te gjata ne kembe apo ne vende ku drita eshte e veshtire te depertoje nese do te keni kete eletrik me vete ju nuk do t’ju shqetesoje asgje.Porosisni tani ne Dyqani Taxi me cmimin me te mire.

 

Elektrik-portable-Ultra-Bright-Led-Torch-ne-shitje-Online

ELEKTRIK I THJESHT PORTATIV 

Eletriku i thjesht portativ mund te perdoret per kamping, aty ku vendi eshte i veshtire dhe ju nuk i njihni mire territoret. Por jo vetem, ju nuk do ta ndjeni aspak mungesen e energjise elektrike ne banese kur te shihni intensitetin e larte te drites se ketij elektriku.

Elektriku eshte i thjeshte ne perdorim dhe rezistent per nje kohe te gjate.

  • Mund te perdoret per kamping apo per rastet kur ka shkeputje te energjise elektrike ne banese.
  • Eshte shume praktik
  • Rezistent per nje kohe te gjate

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

elektrik

Be the first to review “Elektrik portable Ultra Bright Led Torch ne shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Elektrik portable Ultra Bright Led Torch ne shitje Online