Elektrik dore portabel 10m | Hand Lamp

1,500 L

Ka stok

KODI: L-2120204 Kategori: ,

ELEKTRIK DORE PORTABEL 10M | HAND LAMP

Elektrik dore portabel me kabell 10m i pershtatshem per kamping apo kudo qe ju nevojitet.

Llamba, grila dhe grepi jane bere prej hekuri te qendrueshëm te mbeshtjelle me zink, me doreze polipropileni rezistente ndaj nxehtesise.

Kablloja e integruar e energjise shtrihet deri ne 10 metra, e pershtatshme per nevoja te ndricimit ne ambiente te ndryshme.

Me dizajn ergonomik ndihmon ne mbajtjen e elektrikut dhe mbrojtjen nga nxehtesia.

Karakteristika

Fuqia e hyrjes: 60W
Tensioni : 220-240V
Frekuenca: 50-60HZ
Grep dhe reflektor me zink


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

elektrik

Ngjyra

Be the first to review “Elektrik dore portabel 10m | Hand Lamp”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

elektrik dore portabel ne shitje online ne dyqan taxi

Elektrik dore portabel 10m | Hand Lamp