Drite per kamping | Camping Lights ZJ1808

1,200 L

Ka stok

  • Drite per kamping.
  • 30 W.
  • Material cilesor dhe rezistent.
  • E qendrueshme.
  • Ideale per kamping, plazh, udhetime ne natyre.
KODI: 201182 Kategori: , ,

DRITE PER KAMPING ZJ1808

COB Camping Light është një produkt me cilësi të lartë dhe material te qëndrueshëm, te papërshkueshëm nga uji me funksione te shumta.

CAMPING LIGHTS ZJ1808Drite per kamping Lights ZJ1808 bli online dyqan taxi

Modalitetet shumë funksionale të ndriçimit, duke përfshirë dritën e natës së emergjencës, dritën e punës, elektrikun në kombinim me madhësinë kompakte dhe peshën e lehtë e bëjnë këtë llambë portative ideale për kampe, udhëtime, dalje gjatë natës në plazh, rregullim makinash, ndërtim, peshkim natën dhe ndriçim emergjence për shtëpi, kopsht, garazh, depo.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Drite per kamping | Camping Lights ZJ1808”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Camping lights ZJ1808 bli online dyqan taxi

Drite per kamping | Camping Lights ZJ1808