Ekspres per kafe | Espresso coffe machine First Austria 5475-3

8,990 L

Ka stok

  • Kapaciteti: 4 filxhan.
  • Tensioni : 230 V.
  • Frekuenca : 50Hz.
  • Fuqia: 800W.
  • Presioni: 3,5 bar.

EKSPRES PER KAFE FIRST AUSTRIA FA-5475-3

Ekspres kafeje Fisrt Austria FA-5475-3 është e bukur, kompakte dhe praktike për t’u përdorur ne cdo kuzhine. Makina per berjen e kafese ju mundeson kafen sipas shijes tuaj, shpejte edhe me shijen me maksimalete saj.

Dizajni qe ka do e beje te preferuar per ne kuzhine tuaj, pasi nuk ze shume hapesire edhe i jep nje pamje elegante kuzhines.

ESPRESSO COFFE MACHINE FIRST AUSTRIA 5475-3

Makina përmban një buton të thjeshtë on / off që vepron si e butoni qe percakton fillimin edhe ndalimin e veprimtarise se kesaj makinerie.

Kapaciteti qe mban kjo makine eshte 750 ml, e pershtatshme per 4 ose me shume filxhane.

Ajo ka nje presion goxha te fuqishem i cili pergatit nje kafe fantastike dhe me shume shije.

Pervec shijes ky produkt elektrik bene te mundur edhe krijimin e nje arome fantastike te kafese suaj.

SPECIFIKAT ekspres kafeje first austria bli online dyqan taxi

Kapaciteti: 4 filxhan.

Presioni: 3,5 bar.

Tensioni : 230 V.

Frekuenca : 50Hz.

Fuqia: 800W.

Material Celiku.

Pastrohet lehte.

Nuk ze shume hapesire.

Miqesor me mjedisin.

Me doreza ergometrike.

Bli Online | Bej blerjen tende me te sigurt

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Ekspres Kafe

Ngjyra

Be the first to review “Ekspres per kafe | Espresso coffe machine First Austria 5475-3”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ekspres kafeje first austria bli online dyqan taxi

Ekspres per kafe | Espresso coffe machine First Austria 5475-3