Ekspres DSP KA3028 | Coffee Machine

10,900 L11,900 L (-8%)

Ka stok

 • Emri i markës: DSP
 • Tensioni (V): 220-240V
 • Lloji: Krijues kafeje ekspres
 • Numri i Modelit: KA3028
 • Funksioni: Espresso
 • Materiali i Strehimit: Çelik inox
KODI: Ekspres DSP KA3028 Kategori: , , ,

EKSPRES DSP KA3028

Ekspres kafeje DSP KA3028 me nje material cilesor dhe rezistent. Shijoni kafen, makiaton, kapuçinon, kakaon dhe çokollaten e ngrohte ne shtepine tuaj me miqte dhe te afermit tuaj.

Specifikat:Ekspres DSP KA3028 Coffee Machine blerje online dyqan taxi
 • Emri i markës: DSP
 • Tensioni (V): 220-240V
 • Lloji: Krijues kafeje ekspres
 • Numri i Modelit: KA3028
 • Funksioni: Espresso
 • Materiali i Strehimit: Çelik inox
 • Kapaciteti: <5 gota
 • Fuqia (W): 850W
 • Certifikimi: CE.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Ekspres Kafe

Be the first to review “Ekspres DSP KA3028 | Coffee Machine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP ekpres kafeje ka3028 bli online dyqan taxi

Ekspres DSP KA3028 | Coffee Machine

10,900 L11,900 L (-8%)

Shto ne Shporte