Dyshek per kamping i palosshem prej poliestre

2,290 L3,490 L

  • Dyshek per kamping qe paloset
  • Me material prej poliestre
  • Hapet dhe mbyllet lehtesisht
  • Dizajn praktik dhe i pershtatshem per fjetje ne natyre
DopioTek
Pastro
KODI: Q-2121443 Kategori: , ,

DYSHEK PER KAMPING I PALOSSHEM

Dyshek i palosshem perfekt per netet jashte ne kamping.

Me mbushje te bute te brendshme, do tju mbaje ngrohte dhe te sigurt gjate nates.

Dyshek per kamping prej poliestre

Ky dyshek eshte i perbere nga pelhure e lehte per te ruajtur komoditetin gjate gjithe nates.

Dizajni ultra i holle dhe i lehte e ben ate te persosur per perdorim ne muajt e veres.

Perfekt per adhuruesit e natyres dhe personat qe duan pak kohe larg zhurmave te qytetit.

Shijoni nje te dite te bukur jashte ne natyre duke qendruar ngrohte dhe i sigurt.

Me permasa 120 x 180cm , ne momentin qe hapet dysheku fryhet vete duke marre formen e duhur per te fjetur.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online 

 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Dyshek me ajer

Ngjyra

Masa

Dopio, Tek

Be the first to review “Dyshek per kamping i palosshem prej poliestre”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dyshek kampingu blerje online ne dyqan taxi

Dyshek per kamping i palosshem prej poliestre

2,290 L3,490 L

Shto ne Shporte