DSP Popcorn Maker | Berese Kokoshkash ne shitje online

3,400 L4,900 L (-31%)

Ka stok

E shpejte dhe e sigurte ne perdorim
Nuk harxhon energji.
E lehte per t’u perdorur.
KODI: dsp-popcorn-maker Kategori: , ,

DSP Popcorn Maker | Berese Kokoshkash

Ne mbremjet e vona perpara televizorit te shoqeruar me familjaret ose me miqte tuaj te dashur mund te pergatisni kokoshka ne pak kohe dhe me pas mund ti shijoni duke pare nje film te bukur. Mund te behen pa vaji dhe ne kete menyre ju harxhoni pak energji e nuk shkaktoni aspak rremuje ne kuzhinen tuaj. Shume e thjeshte ne perdorim dhe pastrohet lehtesisht.

SPECIFIKAT

E shpejte dhe e sigurte ne perdorim.
Nuk harxhon energji.
E lehte per t’u perdorur.

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Berese Kokoshkash

Be the first to review “DSP Popcorn Maker | Berese Kokoshkash ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DSP Popcorn Maker | Berese Kokoshkash ne shitje online

DSP Popcorn Maker | Berese Kokoshkash ne shitje online

3,400 L4,900 L (-31%)

Shto ne Shporte