DSP KJ-1046 | Shtrydhese frutash me gote plastike

3,800 L

Ka stok

  • Ndihmon ne perfitimin e bollshem te lengjeve
  • Perbehet nga nje gote qe tregon sasine e lengut
  • Qendron shume mire ne kuzhinen tuaj
  • Miqesor me mjedisin perreth
  • Shume praktike dhe e lehte per t’u pastruar.
  • Me nje fuqi 85W, tension 220-240V dhe frekuence 50/60Hz.
KODI: KJ1046 Kategori: , ,

SHTRYDHESE FRUTASH DSP KJ-1046

Shtrydhesja e frutave DSP KJ-1046 bene te mundur qe ju te perfitoni nje larmishmeri dhe maksimumin e lengjeve. Ajo perbehet nga nje gote qe tregon sasine e lengut. Kjo shtrydhese mund te qendroje shume mire ne kuzhinen tuaj, duke mos zene aspak hapesire dhe eshte miqesore me mjedisin perreth.

Shume praktike dhe e lehte per t’u pastruar.

Me nje shpejtesi 85W, tension 220-240V dhe frekuence 50/60Hz.

 

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

Be the first to review “DSP KJ-1046 | Shtrydhese frutash me gote plastike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtrydhese frutash me gote plastike me dore online dyqan taxi

DSP KJ-1046 | Shtrydhese frutash me gote plastike