Drite rrugore me panel dielllor | Solar Light 120w

5,900 L

Ka stok

Drita rrugore me panel diellor thith dhe shnderron rrezet e diellit ne energji elektrike. Paneli diellor eshte rezistent ndaj nxehtesise dhe i papershkueshem nga uji per te punuar ne cdo stine te vitit.

KODI: L-2120227 Kategori: ,

DRITE RRUGORE ME PANEL DIELLOR | SOLAR LIGHT

Drite rrugore me panel diellor e cila shnderron energjine diellore ne ndricim solar, duke kursyer keshtu energjine elektrike.

Ndricimi fillon automatikisht ne erresire ​​dhe fale teknologjise inteligjente per njohjen e levizjes se njeriut llambat ndricojne me teper kur ka levizje dhe jane me te zbehta kur nuk ka.

Kjo e ben me efikase ne perdorim dhe funksionim me te sigurt pa nevoje per tela apo fisha elektriciteti.

Rezistente ndaj lageshtise, e papershkueshme nga uji. Dritat rrugore jane te pershtatshme per perdorim ne kopsht, oborr, rruge, kampe apo ferma etj.

Papershkueshmeria nga uji mbron plotesisht qarkun dhe baterine dhe e ben jetegjatesine e saj dyfish me shume se llambat e tjera.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Drite

Ngjyra

Be the first to review “Drite rrugore me panel dielllor | Solar Light 120w”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drite rrugore me panel solar ne shitje online ne dyqan taxi

Drite rrugore me panel dielllor | Solar Light 120w