Drite nate LED me sensor Motion night lamp

1,290 L

Ka stok

KODI: i-987681 Kategori: ,

DRITE NATE LED ME SENSOR

Drite nate led me sensor levizje, drita do te ndizet automatikisht sapo te kaloni prane saj.

Me shirit ngjites eshte lehtesisht e instalueshme ne siperfaqe me materiale te ndryshme duke siguruar rezistence dhe perdorim afatgjate.

Kend i gjere ndricimi prej 120 grade dhe tre modalitete ngjyrash te ndricimit. I pershtatshem per t’u perdorur kudo ku nevojitet drite shtese si dollap, krevat, sirtar, kuzhine, tualet dhoma gjumi, korridore, garazhe dhe me shume.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Drita Led

Ngjyra

Be the first to review “Drite nate LED me sensor Motion night lamp”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

llambe nate led online ne dyqan taxi

Drite nate LED me sensor Motion night lamp