Drite dekori per dhomen tuaj | Glob | Dyqan Taxi

1,490 L

Ka stok

  • Nje drite dekorative shume e bukur per dhomat e gjumit apo sallonin tuaj.
  • Nje pamje mahnitese ne formen e henes.
KODI: L-205-033 Kategori: , , ,

GLOB NE FORMEN E HENES

Dritat e dekorit perhere do te mbeten te preferuarat tona, pasi i japin ambienteve tona te qendrimit nje pamje me kendshme edhe me relaksuese sidomos kur kemi nje dite te ngarkuar. Dekori i drites ne formen e henes vjen per ju nga Dyqani Taksi me cmimin me te mire.

DRITE DEKORI PER DHOMEN TUAJ 

Kjo drite dekorative do t’ju japi nje pamje elegante dhe moderne ne dhomen e gjumit apo ne sallonin tuaj. Drita eshte e bardhe dhe jep nje ndricim te ngrohte. Pervec ndricimit ju do te keni edhe nje pamje mahnitese ne shtepine tuaj, qe patjeter do t’ju bjeri ne sy mysafireve tuaj.

  • Nje drite dekorative shume e bukur per dhomat e gjumit apo sallonin tuajdrite-dekori-per-dhomen-tuaj-bli-online-ne-dyqan-taxi
  • Nje pamje mahnitese ne formen e henes.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Abazhur

Ngjyra

Be the first to review “Drite dekori per dhomen tuaj | Glob | Dyqan Taxi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Drite dekori per dhomen tuaj | Glob | Dyqan Taxi