Doreza ndihmuese per ushtrime fizike

1,490 L

Ka stok

Doreza ndihmuese perfekte per ushtrime fizike, per te rritur fleksibilitetin permiresimin e qendrimit dhe forcimin e muskujve te trupit.

KODI: 21211119 Kategori: , ,

DOREZA NDIHMUESE PER USHTRIME FIZIKE

Doreza ndihmuese perfekte per ushtrime fizike, per te skalitur krahet, shpatullat, gjoksin, barkun dhe shpinen tuaj ne menyren me efektive dhe efikase.

Bere nga materiali ABS, miqesor me mjedisin dhe pastrohen lehte. Te pershtatshme per te gjithe si fillestare dhe te avancuar ne fitnes.

Projektuar per te dhene me shume efikasitet gjate stervitjes dhe rritur forcen ne krahe, shpatulla, gjoks, shpine.

Doreza per fitness | Gym Wide Handle

Doreza per fitness jane pajisja me e mire e ushtrimit ne kushte shtepie per shkak te madhesise se vogel dhe vecorive shume funksionale.

Pajisja ka doreze te gjere qe ndjek konturin e gishterinjve tuaj dhe ofron rehati maksimale gjate perdorimit per duart tuaja.

Ndryshe nga nje qendrim fiks qe ve kycet ne kende te veshtira dhe ndonjehere te dhimbshme, keto doreza  rrotullohen dhe pershtaten ne pozicionin tuaj per nje liri me te madhe te levizjes.

Dizajni ergonomik ndihmon ne shperndarjen e peshes ne menyre te barabarte, duke zvogeluar pikat e presionit dhe tendosjen e kyceve dhe berrylave.

Permiresoni qendrimin, rrisni fleksibilitetin dhe forconi muskujt duke u ushtruar si nje profesionist i vertete me keto doreza profesionale per ushtrime.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Pajisje tonifikimi

Ngjyra

,

Be the first to review “Doreza ndihmuese per ushtrime fizike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

doreza ndihmuese per stervitje online ne dyqan taxi

Doreza ndihmuese per ushtrime fizike