Doogee Y9 Plus | Smartphone Review

13,200 L14,900 L (-11%)

Ka stok

Y9 Plus
4G Smartphone
CPU: Octa-Core
MediaTek Helio P23 (MT6763V), 64-bit Processor
GPU: ARM Mali-G71 MP2, 2 Cores, 770 MHz
Kamera: 6MP + 8MP + 8 MP with Dual-LED and AF Rear Camera
Selfie: 16MP Front Camera
RAM: 4GB 

Bateria: 4,350 mAh
Sistemi Operativ: Android 9.0 Pie

KODI: doogee-y9-plus-4-64 Kategori: , , Etiketime: , ,

DOOGEE Y9 PLUS 

Doogee Smartphone Review Y9 Plus | Mobile Phone Price

Kamerat Ultimate Triple FlagshipKiller

Doogee Y9 Plus ka kamera të shkëlqyeshme para dhe mbrapa. Kamera e përparme 16MP, kamera e pasme 16MP + 8MP + 8MP me Sony 130 grade. Stabilizues optik i imazhit. Doogee Y9 Plus lehtë mund të përmbushë të gjitha dëshirat tuaja me një klik.
Koha për të menduar jashtë limiteve dhe filloni të merrni me kamera të trefishtë të fundit!

doogee y7 plus smartphone review mobile phone price

Ekran me i madh per nje eksperience me te mire! 

Ndertuar ne nje kornize elegante ku ekrani shtrihet ne limitet e saj. Jo vetem elegant por edhe i bute, e praktik per t’u mbajtur ne dore. Ne te shfaqen ngjyra natyrale dhe te thella. Ekrani 6.3inch ju ofron mundesine te shihni video, film, foto ne nje tjeter dimension nga smartphone-t e tjere ne treg.

Crystal Clear  Mënyra e plotë e ekranit HDS IPS

Pse të kufizoni ekranin e telefonit me rezolucionin HD?
Zhytuni në ekranin e mrekullueshëm të plotë HD+ 6.3 inç. Doogee Mobile Y9 Plus me një dendësi mahnitëse pixel prej 428ppi. Eshtë më mirë sesa të shikoni atë rezolucion të njëjtë të jashtëzakonshëm të ekranit nga kënde të ndryshme në llojin e ekranit IPS. Teknologjia në qelizë dhe LTPS ofron ngjyra të gjalla dhe kontraste me ekranin. Dizajn i qetë për një përvojë të këndshme si te zoteroni teatrin tuaj personal.

Smartphone Y9 Plus Review | Doogee Phone Price

doogee y7 plus smartphone review mobile price

Specifikat

Marka: Doogee
Modeli: Y9 Plus
Rrjeti: Android 4G Smartphone
CPU: Octa-Core 4x 2.3 GHz ARM Cortex-A53 4x 1.65 GHz ARM Cortex-A53
Chipset: MediaTek Helio P23 (MT6763V), 64-bit Processor
GPU: ARM Mali-G71 MP2, 2 Cores, 770 MHz
Kamera: 6MP + 8MP + 8 MP with Dual-LED and AF Rear Camera
Selfie: 16MP Front Camera
RAM: 4GB LPDDR4X, 1600MHz
ROM: 64GB External Memory Supports Up to 256GB
Ekrani: Screen size 6.3 inches IPS FHD+ Display (1080 x 2280 Pixels)
Bateria: Non-Removable 4,350 mAh Lithium-Polymer with Fast Charging
SIM: Hybrid Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM/microSD)
Sensoret: Proximity, Light, Accelerometer, Compass, Gyroscope, Geomagnetic, Fingerprint
Sistemi Operativ: Android 9.0 Pie
I/O Interface: 1x Nano SIM Card, 1x Nano SIM Card or microSD Card Slot, Micro USB Port, Audio Out Port, Power Button, Volume Button, Microphone, Speaker
Dimensionet: 77.09 mm x 158.96 mm x 8.4 mm
Pesha: 186 Grams (With Battery)


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Celulare

Marka e Telefonit

Be the first to review “Doogee Y9 Plus | Smartphone Review”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dooogee y9 plus smartphone review mobile price

Doogee Y9 Plus | Smartphone Review

13,200 L14,900 L (-11%)

Shto ne Shporte