Digesti Suplement Natyral | Flora Capsule

2,690 L

Ka stok

Kapsula Integraflor Degesti eshte i perbere nga 100% vajra esencial te paster dhe natyral. Te marr nga zjerja e pjeset specifike te bimeve perberese. Vajrat thelbesor te kopres, limonit, karafilit jane te dobishme per permiresimin e funksionit te tretjes dhe eleminim e gazrave.

KODI: i-8019359020708 KATEGORIA:

DIGESTI SUPLEMENT PER TRETJEN

Digesti Suplement Natyral

Kapsula Integraflor Degesti eshte i perbere nga 100% vajra esencial te paster dhe natyral. Te marr nga zjerja e pjeset specifike te bimeve perberese. Vajrat thelbesor te kopres, limonit, karafilit jane te dobishme per permiresimin e funksionit te tretjes dhe eleminim e gazrave. Per me teper vaji esencial i kamomilit romak eshte i dobishem per rregullimin e zorreve dhe qetesimin e tyre. Cdo pakete permban 30 kapsula prej 400mg secila.

Perdorimi: Rekomandohet te perdoren 2 deri ne 3 kapsula ne dite te shoqeruara me uje, mundesisht pas ngrenies.


Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Suplemente

Be the first to review “Digesti Suplement Natyral | Flora Capsule”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

digesti suplement

Digesti Suplement Natyral | Flora Capsule