Depilim i fytyres me pe Kemei KM 2778

1,600 L

Ka stok

Depilator me fije peri prej pambuku cilesor, menyra me e pershtatshme, e sigurt dhe e shpejte per te hequr qimet e padeshiruara.

DEPILIM I FYTYRES ME PE KEMEI

Depilim i fytyres me metoden tradicionale me pe, i cili perdor fije te pastra rezistente pambuku.

Heq qimet e fytyres per nje rezultat me te mire te make-up.

Material eko-miqesor i cili nuk irriton lekuren, nje menyre e sigurt dhe e shpejte per depilim ne kushte shtepie.

Ideale per te gjitha llojet e lekures, pa asnje perberes kimik. Menyra me e mire dhe e sigurt e depilimit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Depilator

Ngjyra

,

Be the first to review “Depilim i fytyres me pe Kemei KM 2778”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

depilator i fytyres me pe kemei blerje online ne dyqan taxi

Depilim i fytyres me pe Kemei KM 2778