Depilator me Lazer | Makine Depilimi Sokany | Laser Epilator

13,490 L

Ka stok

Depilator lazer Sokany, gjithcka qe ju duhet per nje lekure te bute dhe pa qime. Largoni qimet ne cdo pjese te trupit. I pajisur me 2 koka te ndryshme me 200 mije impulse drite.

KODI: depilator-sokany-me-laser KATEGORIA:

DEPILATOR ME LAZER SOKANY

Depilator me lazer Sokany eshte nje makine depilimi lase shume efektive.

Depilator me Lazer Sokany, gjithcka qe ju duhet per nje lekure te bute dhe pa qime. Largoni qimet ne cdo pjese te trupit. I pajisur me 2 koka te ndryshme me 200 mije impulse drite. Ekran LCD, teper i sigurte gjate perdorimit. Rezultate te menjehershme dhe te gjata ne kohe. Ku kjo e fundit eshte nje nder ato vecori qe ka me teper rendesi.

Nëse jeni duke menduar heqjen e qimeve me lazer, ia vlen të studioni. Ka kaq shumë arsye pro për të marrë kete depilator me lazer përtej aspektit të heqjes së qimeve. Nëse jeni të ndjeshëm ndaj qimeve të rritura që përkeqësojnë lëkurën tuaj dhe shkaktojnë hiperpigmentim (suuper i zakonshëm në lëkurë me ngjyra të thella të lëkurës), atëherë mund të ndihmojë në eliminimin e kësaj.

makine depilimi me lazerMAKINE DEPILIMI ME LAZER | DEPILATOR PER TE GJITHW TRUPIN

Opsionet për heqjen e qimeve janë të pafundme. Nga depilimi dhe deri te rruajtja e qimeve, por heqja e qimeve me lazer është një nga opsionet e pakta që ofron një qasje më të përhershme për të hequr qafe flokët e trupit.

OPSA LASER

Sidoqoftë, ashtu si me çdo procedurë që po i bëni trupit tuaj, është një ide e mirë të hulumtoni tërësisht hollësitë e procesit para se të filloni perdorimin e depilator m lazer. Sepse, ndërsa rezultati përfundimtar do të jetë, ka disa gjëra që duhet të mbani mend dhe mënyrat se si mund të përgatiteni për përvojën më të mirë të lazerit, kudo në trupin tuaj që po e bëni.

DEPILIM ME LAZER CMIMI ME I MIRE ONLINE

Nga dokotor te ndryshem shpjegohet se heqja e qimeve me lazer funksionon duke dërguar dritën e një lazeri përmes pigmentit në flokë. “Kjo (drita) shndërrohet në nxehtësi, e cila dëmton gjëndrën e flokëve dhe llambën e flokëve.” Kam parë që ishte një dhimbje e shpejtë, e mprehtë, të cilën e gjeta më të dhimbshme në lëkurën e hollë afër hundës, mjekrës dhe tempujve të mi. Makine depilimi me lazer ideale per te gjithe trupin.

OPSA LASER REVIEW

Fatmirësisht, lazerët e përdorur tek unë kishin një mekanizëm ftohës (në thelb një shpërthim i ftohtë i ajrit vazhdimisht i drejtuar aty ku po tregonte lazeri) i cili me të vërtetë ndihmoi. Më dukej gjithashtu më e dhimbshme nëse tempulli im ishte ngritur për shkak të vrapimit nëpër qytet për ta bërë atë në kohë për takimin tim.

Duhen dy ose tre javë pas trajtimit tuaj të parë për të parë një ndryshim, dhe 8 -12 trajtime për të marrë rezultatin e plotë te depilator me lazer. Ju gjithashtu duhet të jeni me të vërtetë të rregullt në seancat tuaja sepse gjëndrat tuaja të flokëve janë të gjitha në faza të ndryshme të rritjes së tyre, kështu që doni të siguroheni që secili prej tyre ka një shans për t’u zhdukur.

MAKINE DEPILIMI ME LASER PER FYTYREN LAZER

Bikini line | Energy levels | Home devices | Skin Tone | Dark Hair Growth | Upper lip |

Seancat jane te shkurtra dhe aspak te dhimbshme. Cdo seance eshte e rehatshme dhe shume komode.

Lazeri do të synojë flokët që janë në fazën e tyre aktive të rritjes. Klientët mund të gjejnë që flokët të duken më të hollë dhe më pak të dukshëm pas një trajtimi, por një kurs trajtimesh është thelbësor për të parë rezultate optimale. Depilator cilesor me lazer.

SOKANY EPILATOR HAIR REDUCTION

 • Zona duhet të rruhet pastër brenda 24 orëve para trajtimit. Brisqet elektrike nuk rekomandohen pasi flokët zakonisht lihen shumë gjatë.
 • Mos e shkulni, depiloni ose këputni zonën që trajtohet midis ose para seancave. Rruajeni vetëm zonën.
 • Zona e trajtimit duhet të jetë pa përbërje, locion, deodorant dhe krem ​​dielli.
 • Zona nuk mund të trajtohet nëse është ekspozuar në diell brenda 4 javësh para trajtimit.
 • Produktet e rreme për rrezitje nuk mund të përdoren 3-4 javë para trajtimit; zona duhet të shtresohet plotësisht për të hequr të gjitha mbetjet.

Nxehtësia nga lazeri qëndron në lëkurën tuaj për 24 orë, kështu që nuk e merrni palestër, sauna, dushe të nxehta. Nëse e bëni këtë, rrezikoni të krijoni një mjedis të bukur të ngrohtë që bakteret të shumohen dhe t’ju japin njolla. Nese deshironi nje lekure te bute dhe te shendetshme atehere ky eshte produkti i duhur per ju.

DEPILIM ME LASER

Depilohuni ne menyren me te thjeshte dhe pa dhimbje. Rezultatet do te jene mahnitese menjehere pas seancave te para. Depilator lehte i perdorshem me lazer.

Perhere keni enderruar te depiloheni pa dhimbje dhe te keni rezultate mahnitese?

Atehere ka ardhur koha qe ne t’ja u plotesojme kete deshire, menjehere. Ne menyren me te thjeshte dhe me pak te dhimbshme. E lehte dhe me rezultatet te deshiruara ne fund.

DEPILATOR LASER

Epilatori me lazer një alternativë ndaj epilatorëve të zakonshëm në treg, kujdeset më mirë për lëkurën tuaj dhe rritet flokët më të hollë sesa me metodat tradicionale. Për një lekure te bute dhe plot shkelqim. Depilator me lazer ideal per depilim.

Dermatologu juaj do t’ju këshillojë se çfarë është më e mira për ju, por mbase do të duhet të shmangni rrezet e diellit dhe ekspozimin në diell per aq kohe sa ju kryeni proceduren e depilimit me lazer.

HOME LASER HAIR REMOVALDepilator me lazer
 • AC100-240v tension, 50 / 60Hz, 36W
 • Pajisja e trajtimeve më të shpejta
 • 5 nivele të intensitetit të dritës, vendosjen e 5 shpejtësive
 • gjatësi vale 550-1200nm
 • I butë, pa gërvishtje, pa dhimbje
 • I përshtatshëm për sqetullat, këmbët, linjën bikini, fytyrën, trupin e këmbës
 • 200000 impulse
 • Ekran dixhital LCD, ekran me intensitet të energjisë, ekran i numërimit të blicit
 • 0,53cm dhe 3cm kokë
 • I përshtatshëm për gra ose burra
 • I përshtatshëm për fytyrë, këmbë, krah, nën sqetull, bikini, faqe, mjekër, buzë, trup
 • Libër udhëzimesh në anglisht

 


Bli Online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Depilator

Be the first to review “Depilator me Lazer | Makine Depilimi Sokany | Laser Epilator”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

depilator me lazer sokany

Depilator me Lazer | Makine Depilimi Sokany | Laser Epilator