Depilator Braun Satinelle – Makine depilimi per femra

1,900 L

Ka stok

Depilator i mrekullueshem per nje lekure te paster dhe te bute per nje kohe me te gjate. Largoni qimet e padeshiruara me rrenje.
Ne paketim do te gjeni 2 koka, furcen e pastrimit dhe karikuesin.
KODI: makine-depilimi-braun-satinelle Kategori: ,

Depilator Braun Satinelle – Makine depilimi

Depilator Braun Satinelle – Makine depilimi per femra

Depilator i mrekullueshem per nje lekure te paster dhe te bute per nje kohe me te gjate. Largoni qimet e padeshiruara me rrenje.
Ne paketim do te gjeni 2 koka, furcen e pastrimit dhe karikuesin.

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Depilator

Be the first to review “Depilator Braun Satinelle – Makine depilimi per femra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Depilator Braun Satinelle - Makine depilimi per femra

Depilator Braun Satinelle - Makine depilimi per femra