Dare prerese zhveshese kablloje me fiber optike

1,500 L

Ka stok

KODI: H-29987899993 Kategori: ,

DARE PRERESE KABLLOJE

Dare prerese dhe zhveshese kablloje me fiber optike. Nje zhveshes i dobishem teli me fiber optike, ju ndihmon te hiqni telin e mbuluar me lekure me hapje te shpejte dhe te mos demtoni fibren optike.

Perdorni per te hequr shtresen 250μm te fibres 125μm, e pershtatshme per kabllot  CATV, CB, SO, SJ, SJT dhe kabllo te tjera.

Dizajni ergonomik i dorezes perputhet me duart tuaja dhe e ben te lehte kontrollimin.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Pince

Ngjyra

Be the first to review “Dare prerese zhveshese kablloje me fiber optike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

prerese zhveshese kabloosh online ne dyqan taxi

Dare prerese zhveshese kablloje me fiber optike