Dahua Security Camera A26 | Kamera Sigurie

19,400 L

Ka stok

Komunikimi ne 2 menyra, i kompletuar nga nje mikrofon i integruar i cili ju lejon te komunikoni me kafshet shtepiake, familjaret tuaj dhe mysafiret e paftuar. Mbrojtje 24 ore fale Night Vision.

KODI: t-0302202004 Kategori: ,

DAHUA SECURITY CAMERA A26

Dahua Security Camera A26 | Kamera Sigurie

Kamera Sigurie Dahua 1080 HD Video.
Fushe pamje 355 garde ju mundeson te mos humbisni asnje qoshe te shtepise. Smart Tracking, kamera automatikisht fokusohet dhe ndjek objektet qe levizin apo njerezit.
Komunikimi ne 2 menyra, i kompletuar nga nje mikrofon i integruar i cili ju lejon te komunikoni me kafshet shtepiake, familjaret tuaj dhe mysafiret e paftuar. Mbrojtje 24 ore fale Night Vision. Modaliteti aktivizohet automatikisht fale algoritmave te zgjuar IR ju mundeson nje pamje te qarte dhe ne ambjente me te erreta deri ne nje distance 10 metra.
Cloud Storage me Easy4ip ju lehteson pune, ju mund te merrni njoftime per cdo levizje ne ambjentin tuaj. Njoftimet shfaqen en telefonin tuaj ne kohe reale per t’ju informuar ne lidhje me cdo gje qe ndodh ne shtepine tuaj.


Dyqan Taxi | Qendra juaj tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Be the first to review “Dahua Security Camera A26 | Kamera Sigurie”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dahua Security Camera

Dahua Security Camera A26 | Kamera Sigurie