Charger Dock 6ne1

3,500 L

Ka stok

KODI: Charger Dock 6ne1 Kategori: ,

CHARGER DOCK 6NE1

Karikues wireless i shpejtë 6 në 1.

Dizajni do ju lejojë të karikoni orën tuaj Apple / Aripods Pro / 2 dhe telefonin tuaj celular pa kabuj në të njëjtën kohë.

Gjerësisht e përputhshme me tre porta hyrëse (Mikro / Type C / iOS) të përshtatshme për shumicën e telefonave celularë në treg

Për Samsung Galaxy S20 + / S20 Ultra / S10 / S9 / S8 / S7 / Note10 / Note8 / Note9 etj. Modaliteti 10W Modaliteti 7.5W për iPhone SE2 / 11/11 Pro / 11 Pro Max / XR / XS Max / X / 8/8 Plus 5W për telefonat e tjerë.

Materiali inovator silikoni qe nuk do te demtoje apo gërvishte  iPhone / iWatch / Airpods tuaj ndryshe nga modelet e tjera që bllokojnë ekranin apo pjeset anesore.

Ndërkohë, zona e duhur e transmetimit ofron dalje deri në 5W për Airpods Pro, AirPods 2 Wireless Case.

Specifikimet

Hyrja: 9V 2A ose 5V 3A

Dalja: 10W / 7.5W / 5W 5W / 3W 5W V 1A

Materiali: PC, ABS

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Charger Dock 6ne1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu