Cante shpine per laptop Kingsons 15.6” 3048W

3,490 L

Ka stok

KODI: H-29987899991 Kategori: , , , ,

CANTE SHPINE PER LAPTOP 3048W

Cante shpine per laptop Kingsons me permasa 15.6”.

Gjithashtu ka xhepa me zinxhir per te vendosur telefon, tablet dhe kufje. Me mbushje prapa per rehati maksimale. Bere nga material i papershkueshem nga uji.

Specifika:

  • Madhesia: 29,8 * 8,5 * 44 cm
  • Pesha: 800g
  • Materiali: najlon, metal
  • Xhepa te shumte

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Canta

Ngjyra

,

Be the first to review “Cante shpine per laptop Kingsons 15.6” 3048W”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante shpine per laptop 15 inch online ne dyqan taxi

Cante shpine per laptop Kingsons 15.6'' 3048W