Cante shpine me zinxhir 15,6″ Kingsons 3045W

2,500 L

Ka stok

KODI: H-2998789990 Kategori: , , , ,

CANTE SHPINE KINGSONS

Cante shpine me dizajn unik dhe te rehatshem ne perdorim. Me permasa laptopi te perputhshem deri ne 15,6″.

E pershtatshme per perdorim te perditshem , per te marre laptopin tabletin dhe sendet personale.

E pajisur me nje xhep te perparme me zinxhir per marrje me te lehte te sendeve te perditshme.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Cante shpine me zinxhir 15,6″ Kingsons 3045W”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante shpine kingsons online ne dyqan taxi

Cante shpine me zinxhir 15,6″ Kingsons 3045W