Cante shpine 3 ne 1 | Backpack

3,500 L

Ka stok

KODI: i-2120708 Kategori: ,

CANTE SHPINE 3 NE 1 BACKPACK

Cante shpine 18 inch me kapacitet te larte 3 ne 1.

Çanta e shpines eshte bere nga pelhura Oxford me cilesi te larte, e cila eshte e papershkueshme nga uji, rezistente, pa ere dhe antialergjike.

E pajisur me nje doreze per ngritje me nje dore e ben me praktike ne perdorim.

Porta USB eshte projektuar ne anen e djathte te cantes, e cila mund te perdoret per te karikuar telefonin,  ose cdo pajisje tjeter elektronike ne menyre te pershtatshme.

E pershtatshme per shkolle, pazar, sporte, kampe, shetitje, udhetime dhe pushime.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Cante shpine 3 ne 1 | Backpack”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante shpine 3ne1 blerje online ne dyqan taxi

Cante shpine 3 ne 1 | Backpack