Cante dushi per kamping | Qese me uje per udhetim 20 L

990 L

Ka stok

  • E pershtatshme per ata qe udhetojne shpesh ne natyre.
  • Mund ta palosni.
  • Transportohet lehte.
  • Ngjyre e zeze.
  • Me kapacitet  20 L.
  • Qese e riperdorshme.
KODI: K-200720-052 KATEGORIA:

QESE ME UJE PER DUSH NE KAMPING 

Ne kamping, kur shkojme me pushime apo te kalojme qofte edhe nje fundjave eshte shume problematike berja e dushit ne nje moment kur ju keni nevoje te cilin ne kamping eshte e veshtire ta keni gjithe kohes ne dispozicion. Ne menyre qe ju te kaloni bukur dhe mos te stresoheni me per kete, ne ju vijme ne ndihme duke ju prezantuar qesen me uje per dush gjate kamping.

CANTE DUSHI KAMPINGU 20 L

Kjo qese me uje per te bere dushe gjate kamping perbehet nga 5 gallon dhe ka nje kapacitet prej 20 litrash. Ajo eshte nje izoluese shume e mire e ujit dhe nuk e lejon ate te rrjedhe.

Canta e dushit ka nje amterial shume te qendrueshem edhe te forte i cili eshte shume miqesor me mjedisin duke u bere rezistence te larte edhe rrezeve shume te forta te diellit. Ajo nuk permban materiale toksike te cilat mund te jene te demshme sidomos kur uji ndodhet ne te per nje kohe te gjate edhe ne temperatura te larta.

Kjo qese eshte e perbee nga tuba plastike te cilesise se larte te cilet do t’ju ndihmojne ne berjen e nje dushi sikur te ishit ne shtepine tuaj.

Canta duke qene se behet nga materiali i PVC bene te mundur thithjen e energjise diellore edhe ju siguron ngrohjen e ujit.

Ajo ka një dorezë praktike e cila e bene me te lehte per transport si dhe ju jep mundesine ta varni diku.

SPECIFIKATcamping shower mesh bag uje bli online dyqan taxi

Qesja eshte e palosshme.

Me dizajn kompakt i cili nuk ze aspak hapesirë.

Ideale per perdorim ne natyre.

Ngjyre e zeze.

Me kapacitet  20 L.

Qese e riperdorshme.

Ideale per ata qe jane te apasionuar pas udhetime ne natyre.

E perbere me disa aksesore te ndryshem.

Ka nje doreze praktike per t’u varur edhe per t’u marre me vete.

BLERJE ONLINE NE DYQAN TAXI  | POROSIT ONLINE DHE PAGUAJ NE DOREZIM

Detaje Produkti

Pesha0.4 kg
Ngjyra

Lloji

qese me uje per kamping

Be the first to review “Cante dushi per kamping | Qese me uje per udhetim 20 L”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

camping shower mesh bag uje bli online dyqan taxi

Cante dushi per kamping | Qese me uje per udhetim 20 L