Camp Shower | Qese me uje per kamping 40 L

1,490 L

Ka stok

  • Me kapacitet 40 litra.
  • Permasat e qeses se dushit 40x40x28cm.
  • Ngroh ujin kur gjendet ne temperatura te larta.
  • Nuk e lejon rrjedhjen e ujit.
  • Rezistente ndaj temepratures 50 grade.
KODI: K-200720-051 KATEGORIA:

QESE ME UJE PER KAMPING PER TE BERE DUSH

Nese keni bere plane per te shkuar diku ne natyre dhe i keni gjetur te gjitha zgjidhjet, por ajo qe nuk po i jepni dot rrugedalje eshte mungesa e ujit, sidomos berja e dushit. Qe mos t’ju mungoje komoditeti i shtepise per asnje moment edhe ju te kaloni pushimet me te bukura ne natyre me rehatin qe gjeni ne shtepine tuaj ne ju sygjerojme kete qese me uje qe eshte ideaur pikerisht per ata qe duan natyren dhe kalojne me dite te tera me te.

CANTE UJI 40L – CAMP SHOWER

Canta e ujit 40 L eshte e perbere me 10 gallone qe eshte shume e pershtatshme per t’u perdorur nga shume persona ose per dite te tera.

Uji qe vendoset ne te do te qendroje shume mire i izoluar edhe nuk keni pse te shqetesoheni per rrjedhjen e tij.

Ajo eshte e perbere nga nje material shume i forte dhe i qendrueshem i PVC qe e bene ate te ruaje rezistencen e vet edhe ne temperaturen 50 grade.

Kur temperaturat e mjedisit jane shume te larta, qesja e ujit fillon qe ta ngrohe ate edhe ju siguron uje te ngrohte per berjen e nje dushi shume komod sikurse ne shtepine tuaj.

Ju mund ta merrni sa here te deshironi me vete sepse ajo mund te perdoret me shume se njehere edhe per nje kohe te gjate.

Qesen mund ta palosni edhe ta pastroni me uje te bollshem shume lehtesisht.

cante uje kamping dush 40 bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

Me kapacitet 40 litra.

Permasat e qeses se dushit 40x40x28cm.

Ngroh ujin kur gjendet ne temperatura te larta.

Ideale per ata qe jane te apasionuar pas aktiviteteve ne natyre.

Mund ta varni nderkohe qe beni dushin.

Eshte e paloshme edhe shume perdorimshme.

Nuk e lejon rrjedhjen e ujit.

Rezistente ndaj temepratures 50 grade.

Ngjyre e zeze.

BLERJE ONLINE NE DYQAN TAXI  | POROSIT ONLINE DHE PAGUAJ NE DOREZIM

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Ngjyra

Lloji

qese me uje per kamping

Be the first to review “Camp Shower | Qese me uje per kamping 40 L”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante uje kamping dush 40 bli online dyqan taxi

Camp Shower | Qese me uje per kamping 40 L

WhatsApp chat