Bokse muzike me drita Kisonli L-6060 RGB Gaming

2,090 L

Ka stok

  • Marka: Kisonli
  • Modeli: L-6060
  • Fuqia maksimale: 3.5 W
  • Impedanca: 40
KODI: i239016 Kategori: ,

BOKSE MUZIKE ME DRITA L-6060

Bokse muzike me drita RGB shumengjyreshe dhe dizajn klasik kompakt.

Me volum te larte dhe bas te fuqishem, japin efektin e nje kinemaje ne shtepine tuaj.

Mund te lidhen me PC, laptop, celular, MP3, MP4, iPod, DVD.

Specifika:

  • Furnizimi me energji USB DC 5V
  • Fuqia totale 10 W
  • Hyrja audio me porte 3.5mm
  • Altoparlant me diameter te madh
  • Dizajn klasik kompakt
  • Ndricim RGB

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Bokse muzike me drita Kisonli L-6060 RGB Gaming”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike kisonli l6060 ne dyqan taxi

Bokse muzike me drita Kisonli L-6060 RGB Gaming