Boks muzike wireless Boombox LED RGB

4,490 L

Ka stok

KODI: i-998784 Kategori: ,

BOKS MUZIKE BOOMBOX LED 

Boks muzike wireless dhe me bluetooth BoomBox Led me hyrje USB , karte memorie , Aux ,Radio.

I pajisur me bateri te rikarikueshme me kapacitet te larte 10000 mAh dhe dy porta usb per karikim.

Mundeson deri ne 15 ore luajtje muzike pa nderprerje. Me dy altoparlante 5w.

I pajtueshem me telefonat Android, iPhone, tablet, laptop.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks muzike wireless Boombox LED RGB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike rgb boombox online ne dyqan taxi

Boks muzike wireless Boombox LED RGB