Boks muzike profesional 8inc me mikrofon

4,900 L

Ka stok

KODI: i-2120745 Kategori: ,

BOKS MUZIKE PROFESIONAL 8INCH ME MIKROFON

Boks muzike profesional 8 inch me mikrofon dhe telekomande per ti bere me argetuese festat tuaja.

Me drita shumengjyreshe LED ky altoparlant ju mundeson jo vetem muzike me cilesi te larte por dhe atmosferen e nje party.

I pajisur me nje rrip ne trupin e boksit per mbajtje dhe transport me te lehte te tij.

Sistem shumefunksional i altoparlantit me lidhje Bluetooth, radio FM me frekuence te rregullueshme, lidhje TWS, karteTF , hyrje Aux 3,5 mm, porte mikrofoni 6,5 mm dhe ekran dixhital.

Perfekt per tu perdorur ne karaoke, festa, per DJ, palester apo nje feste me miqte tuaj.

Karakteristika

  • Funksioni i modalitetit Bluetooth
  • Suporton hyrje per karte USB / TF
  • Funksioni i radios FM
  • AC 100V / 240V
  • Permasa: 305 * 260 * 500 mm
  • Fuqia DC5V
  • Bateri e rikarikueshme
  • Efekt stereo dhe tingull cilesor

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.9 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks muzike profesional 8inc me mikrofon”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

altoparlant per muzike ne shitje online ne dyqan taxi

Boks muzike profesional 8inc me mikrofon