Altoparlant me Bluetooth portabel LV11

1,500 L

Ka stok

KODI: i-2120742 Kategori: ,

ALTOPARLANT ME BLUETOOTH PORTABEL LV11

Altoparlant portabel me lidhje Bluetooth qe ju lejon te lidhni me lehtesi smartphonen tuaj per te luajtur muzike.

Me bateri te integruar me kapacitet te larte 1200mAh per argetim dhe muzike te qendrueshme per ore te tera.

Boksi LV11 eshte shumefunksional pasi jo vetem ofron muzike me fuqi te larte, tingull te fuqishem stereo por sherben edhe si nje powerbank per te karikuar pajisjet celular ose tablet.

Karakteristika

  • Modeli: LV-11
  • Diapazoni i transmetimit pa fishe: 10m
  • Raporti i zhurmës audio: ≥90db
  • Kapaciteti i baterisë: 1200mAh
  • Tensioni: 3.7V
  • Koha e luajtjes: 5-6 orë
  • Fuqia e altoparlantit: 4 Ω / 10W
  • Përgjigja e frekuencës: 120hz-20khz
  • Tensioni i karikimit: 5V / 500MA

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Altoparlant me Bluetooth portabel LV11”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Altoparlant me Bluetooth portabel LV11