Boks muzike me Bluetooth | Wireless Speaker 22

2,400 L

Ka stok

KODI: K-062101-5 Kategori: ,

BOKS MUZIKE ME BLUETOOTH | WIRELESS SPEAKER

Boks muzike portabel dhe kompakt i cili vjen me opsione te shumta lidhje, si wireless Bluetooth, USB, micro SD dhe AUX.

Me Bluetooth 5.0 siguron lidhje te qendrueshme me pajisjet tuaja per te degjuar muzike pa nderprerje dhe me cilesine me te mire.

Boks muzike Wireless Speaker

Dizajn elegant dhe praktik, i pershtatshem per festat apo per ta marre me vete ne kamping dhe pushime.

Me doreze mbajtese per me shume prakticitet dhe lehtesi per ta marre kudo me vete.

Kapaciteti i larte i baterise prej 1200 mAh mundeson te luani muzike per ore te tera pa nderprerje.

Degjoni muziken e preferuar nen tingujt me kualitetin me te larte me kete boks me Bluetooth.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra tregtare me e madhe online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks muzike me Bluetooth | Wireless Speaker 22”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks me bluetooth ne shitje online dyqan taxi

Boks muzike me Bluetooth | Wireless Speaker 22