Boks me mikrofona dhe Bluetooth Earldom ET-LK1

15,190 L

Ka stok

 • Earldom ET – LK1. Folës
 • Kapaciteti i baterise: 12V/45000mAh
 • Fuqia e diafragmes: 30 W
 • Teknologjia Bluetooth: V5.0
 • Madhesia: 220*242*502 mm
KODI: i239043 Kategori: ,

BOKS ME MIKROFONA ET-LK1

Boks me mikrofona dhe lidhje Bluetooth Earldom ET-LK1 i cili vjen me mikrofon per netet e karaokes.

Dizenjuar me nje doreze te forte qe te mund ta coni kudo.

Bere nga plastika ABS i papershkueshem nga uji, ofron rezistence ndaj goditjes dhe nxehtesise.

Specifika:

 • Earldom ET – LK1. Folës
 • Kapaciteti i baterise: 12V/45000mAh
 • Fuqia e diafragmes: 30 W
 • Teknologjia Bluetooth: V5.0
 • Madhesia: 220*242*502 mm
 • Furnizimi me energji elektrike: AC 110-220V 50/60Hz
 • Frekuenca: 45Hz ~ 20KHz + 2dB

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks me mikrofona dhe Bluetooth Earldom ET-LK1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

earldom boks lk1 online ne dyqan taxi

Boks me mikrofona dhe Bluetooth Earldom ET-LK1