Boks muzike PK 2810 me mikrofon Sound Box Speaker

6,900 L

Ka stok

KODI: H-98769891 Kategori: ,

BOKS MUZIKE PK 2810

Boks muzike i pajisur me mikrofon per me shume atmosfere festive dhe muzike gjate festave tuaja.

I pershtatshem per ambiente te medha festive por edhe te vogla.

Suporton SD/MMC/DVD/PC/Telefona/Tabletat.

Specifika:

  • Altoparlant i dyfishte 8 inch
  • Bateria e integruar: Li-ion 3.4V 2200mah
  • Prodhimi 10 W
  • Koha e lojës: 4-6 ore
  • Materiali: Plastike

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks muzike PK 2810 me mikrofon Sound Box Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike pk 2810 shitje online ne dyqan taxi

Boks muzike PK 2810 me mikrofon Sound Box Speaker