Boks me Bluetooth JBK-006

3,490 L

Ka stok

  • Modeli JBK006
  • Lidhje Bluetooth
  • Version BT 4.0
  • Vecori Super Bass
KODI: i239040 Kategori: ,

BOKS ME BLUETOOTH JBK006

Boks me lidhje Bluetooth deri ne 10 meter distance JBK 006 Hi fi.

Periudha e luajtjes se muzikes deri ne 3-4 ore pa ndalese.

Specifika:

  • Modeli JBK006
  • Lidhje Bluetooth
  • Version BT 4.0
  • Vecori Super Bass
  • Perfshihet Boksi dhe fisha e karikimit

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks me Bluetooth JBK-006”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks jbk 006 me bluetooth ne dyqan taxi

Boks me Bluetooth JBK-006