Boks HiFi Speaker me wireless JBK 003

4,290 L

Ka stok

 • Boks muzike Hifi Speaker
 • Permasat: 350x210x220 mm
 • Pesha: 2.5 kg.
 • Fuqia: 15 watts.
 • Lloji i lidhjes: Bluetooth dhe AUX
KODI: i239029 Kategori: ,

BOKS HIFI SPEAKER JBK 003

Boks portativ me wireless JBK 003, i fuqishem pavaresisht permasa praktike te tij.Organizoni festat me argetuese me cilesine me te mire te audios dhe bas te fuqishem.

Fale perdorimit te materialeve me cilesi te larte dhe ndertimit profesional, JBK 003 35cm prodhon tingull te paster dhe pa zhurma.

Specifikime:

 • Permasat: 350x210x220 mm
 • Pesha: 2.5 kg.
 • Fuqia: 15 watts.
 • Lloji i lidhjes: Bluetooth dhe AUX
 • Koha e funksionimit 4 – 8 ore
 • Koha e karikimit 2 – 3 ore
 • Lidhja ne distance: deri ne 5 m

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks HiFi Speaker me wireless JBK 003”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks portabel jbk 003 ne dyqan taxi

Boks HiFi Speaker me wireless JBK 003