Boks Kisonli U-2900 Multimedia Speaker

1,690 L

Ka stok

 • Bokse per kompjuter
 • AUX, USB, SD
 • Fuqia dalëse – 5W + 2x3W
 • Impedanca – 4 Ohm
 • Përgjigja e frekuencës – 20 Hz-20 KHz
KODI: i239024 Kategori: ,

BOKS KISONLI U-2900

Boks muzike Kisonli me lidhje Bluetooth me pajisje te ndryshme audio.

Altoparlanti bluetooth ka dizajn unik dhe madhesi praktike, tingull te paster audio dhe performance superiore per perdorim ne vazhdimesi.

Opsione te ndryshme lidhje AUX/USB/Linja audio/Karta e memories.

Specifika:

 • Bokse per kompjuter
 • AUX, USB, SD
 • Fuqia dalëse – 5W + 2x3W
 • Impedanca – 4 Ohm
 • Përgjigja e frekuencës – 20 Hz-20 KHz
 • Furnizimi me energji elektrike – USB – 5V

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Ngjyra

Be the first to review “Boks Kisonli U-2900 Multimedia Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks kisonli u2900 bt online ne dyqan taxi

Boks Kisonli U-2900 Multimedia Speaker