Blender ushqimesh 600w DSP KJ2106

5,890 L

Ka stok

KODI: d2324832 Kategori: ,

BLENDER USHQIMESH 600W DSP

Blender ushqimesh me fuqi 600w. Me tas qelqi i cili ka kapacitet 2,2 litra.

Thika inoks teper te mprrehta per te copetuar ne pak sekonda ushqime te ndryshme edhe per te copetuar akull gjithashtu.

Shume praktik per cdo kuzhine , me baze te qendrueshme qe nuk rreshket.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240 V
  • Fuqia: 600 W
  • Kapaciteti: 2.2 L
  • Kavanoz qelqi
  • Funksion per shtypjen e akullit
  • Tehe prerese prej celiku inox
  • 12 nivele shpejtesie
  • Drite LED
  • E lehte per tu pastruar

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Blender

Fuqia Watt

600w

Be the first to review “Blender ushqimesh 600w DSP KJ2106”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender ushqimesh dsp online ne dyqan taxi

Blender ushqimesh 600w DSP KJ2106